niedziela, 25 października 2015

Bliźniaczki z zagranicy – atrakcyjne KANDYDATKI?

W pewnych kręgach w Polsce są dobrze znane: występują jako Blue i Yellow. Są naprawdę bardzo atrakcyjne i mają liczne grono wielbicieli. Każdy, kto je poznał, kto zdecydował się na bliższy kontakt – potwierdza nasze przekonanie: są rewelacyjne!!!

Ale dlaczego mielibyśmy je wybrać spośród wielu innych KANDYDATÓW? Co stanowi o ich sile i przewadze nad konkurencją? Na pewno pochodzenie, oraz to, co mogą zaoferować w zamian za wybór. Śmiało można powiedzieć, że to prawdziwa elita: są bogate i mają ogromne możliwości.

Którą z nich wybrać?

To już zależy od indywidualnych preferencji wybierającego. Blue jest delikatniejsza, niezwykle łagodna – ma swoich zwolenników głównie wśród dojrzałych wyborców, ale doskonale się sprawdza również w relacjach z nieletnimi, nie posiadającymi jeszcze prawa wyborczego. Yellow jest silniejsza, bardziej zdecydowana, a jej elektorat to przede wszystkim ludzie młodzi, aktywni, często z poważnymi problemami.

Aby podjąć właściwą decyzję i dokonać dobrego wyboru – koniecznie trzeba poznać je bliżej. Pomagamy Wam w tym i…

…ujawniamy ich tajemnice oraz sposoby działania.

Zacznijmy od pochodzenia: północno-zachodnia Azja, nieskażone tereny Stepu Kułundyjskiego, słone Jezioro Ostrownoje. Jak się naprawdę nazywają? Blue to Niebieska Glinka a Yellow to Żółta Glinka – obie pochodzenia kambryjskiego, z rodziny naturalnych dermokosmetyków Rapan beauty.

Właściwości obu kandydatek pozwalają uznać je za najlepsze remineralizujące i detoksykacyjne glinki, jakie kiedykolwiek znaleziono. Jest to możliwe dzięki dużej zawartości montmorylonitu, minerału o silnych właściwościach sorpcyjnych. Żółta Glinka działa mocniej i jest odpowiednia dla cery ziemistej, tłustej, porowatej. Posiada silne właściwości oczyszczające i osuszające. Świetnie sprawdza się w walce z trądzikiem. Niebieska Glinka jest delikatniejsza, więc powinny ją wybrać osoby ze skórą wrażliwą, dojrzałą, wysuszoną, a nawet z organizmem osłabionym chorobami. Powodem jej wyjątkowości jest również to, że w czystej formie występuje w przyrodzie niezwykle rzadko.

Wybieraj świadomie!  Stawiaj na najlepszych!
Dobro Twoje i Twoich bliskich zależy od Twoich wyborów!

Komitet Wyborczy Rapan beautyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz