Rapan beauty - potęga naturyCztery niezwykłe produkty: naturalna sól jeziorowa, mineralne błoto iłowo-siarczkowe oraz żółta i niebieska glinka kosmetyczna tworzą linię dermokosmetyków Rapan beauty. Od lat znane i z powodzeniem stosowane w Rosji – u nas właśnie zdobywają grono zwolenników.

Pochodzą z Syberii, z reliktowego, kambryjskiego słonego jeziora Ostrownoje. Pomimo, że naturalne i ekologiczne – są bardzo silne. Działają o wiele głębiej niż tradycyjne kosmetyki: penetrują nasze ciało aż do tkanek i organów wewnętrznych, wzmacniając je i poprawiając ich funkcjonowanie. Wpływając na lepsze działanie naszego organizmu – pomagają w utrzymaniu lub przywróceniu piękna i dobrego samopoczucia.

Preparaty Rapan beauty posiadają skład chemiczny podobny do produktów z Morza Martwego i mają podobne właściwości terapeutyczne, lecz zapewniają nawet 20-krotnie lepszą skuteczność ze względu na większą  zawartość antyoxydantów, karotenoidów, retinoidów i innych biologicznie aktywnych składników. Są całkowicie naturalne i niezwykle bogate w minerały - praktycznie wszystkie spotykane w ludzkim organizmie. Wyróżnia je również wysoki poziom witamin, hormonów, przeciwciał, kwasów organicznych i biostymulatorów. Są niezastąpione w zabiegach pielęgnujących skórę.

Nieocenione peloidy

Błota i glinki (czyli peloidy: gr. pelos = błoto) stosowane są od tysięcy lat. Zwierzęta i ludzie zażywali kąpieli błotnych już w czasach prehistorycznych. Na wszystkich kontynentach używane są w leczniczych kompresach, okładach, jako substancje oczyszczające i źródło minerałów, a ostatnio przeżywają renesans w zastosowaniach kosmetycznych. O ile jednak w przeszłości używano peloidów opierając się jedynie na przekonaniu, że są dla ludzi dobre - teraz polegamy na nauce, która wyjaśnia korzyści płynące z ich stosowania w zabiegach na ciało.

Zgodnie z teorią działania peloidów przenikają one przez skórę do wnętrza ciała i oddziałują dobroczynnie na cały organizm: na poziomie wymiany jonowej pobierają z niego toksyczne odpady i dostarczają elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Pomagają w głębokim oczyszczaniu skóry, minimalizują pojawianie się zmarszczek, kompleksowo rewitalizują skórę, przywracają jej blask.

Peloidy z Jeziora Ostrownoje (dermokosmetyki Rapan beauty) są najsilniejszymi z dotychczas odkrytych, naturalnych preparatów kosmetycznych. Dodatkowo posiadają ogromne właściwości relaksacyjne zarówno dla ciała jak i umysłu: osiągane jest to dzięki zawartości bromków, wysokiej zawartości magnezu oraz innych „uspokajających” substancji.

Sól jeziorowa Rapan beauty

Naturalna sól z Jeziora Ostrownoje zamknęła w swoich kryształach liczne mikroelementy rozpuszczone w wodzie, z praktycznie zerową ilością szkodliwych bakterii. Silne właściwości antyseptyczne przemawiają za jej wyjątkową przydatnością w zabiegach kosmetycznych oraz w rozwiązywaniu problemów skórnych. Doskonale nadaje się do relaksujących kąpieli, zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych, okładów, do pielęgnacji ciała.  

Błoto iłowo-siarczkowe Rapan beauty

Pełne jest witamin, minerałów, peptydów, antyoksydantów i innych substancji biologicznie czynnych. Zalecane do maseczek, okładów, kompresów, kąpieli, w zabiegach zmniejszających masę ciała. Skutecznie eliminuje problemy skórne, bóle mięśniowe, niweluje stres. Ze względu na zawartość bromków, magnezu oraz innych „uspokajających” substancji ma właściwości relaksacyjne, kojące. Doskonałe w zwalczaniu bezsenności. To najsilniejszy produkt z linii Rapan beauty.  

Glinki Rapan beauty

Właściwości glinek Rapan beauty pozwalają uznać je za najlepsze remineralizujące i detoksykacyjne glinki, jakie kiedykolwiek znaleziono. Osiągane jest to dzięki dużej zawartości montmorylonitu, minerału o silnych właściwościach sorpcyjnych. Żółta glinka działa mocniej i zalecana jest dla cery ziemistej, tłustej, porowatej. Posiada silne właściwości oczyszczające i osuszające. Świetnie sprawdza się w walce z trądzikiem.

Niebieska glinka jest delikatniejsza, a więc zalecana osobom ze skórą wrażliwą, dojrzałą, wysuszoną, z organizmem osłabionym chorobami, a nawet dzieciom. Powodem jej wyjątkowości jest również to, że w czystej formie występuje w przyrodzie niezwykle rzadko.   

Rapan w praktyce

W zależności od użytego produktu – zabiegi na bazie  dermokosmetyków Rapan beauty mają działanie oczyszczające, wybielające, redukujące wypryski, osuszające, tonizujące, pomagające w dostarczaniu składników odżywczych oraz usuwające z organizmu dwutlenek węgla i toksyny. Sprawią, że skóra będzie wyglądała młodziej, poprawią jej koloryt oraz wygładzą zmarszczki.

Każdy z preparatów Rapan beauty może być stosowany w monoterapii (oddzielnie od innych preparatów i dodatkowych substancji) lub łączony z pozostałymi preparatami do tworzenia unikalnych okładów, maseczek, toników, żeli, kremów, itp.

Peloidowe kuracje

Bardzo skutecznym zabiegiem jest okład na ciało. Dodanie czynnika termicznego (podgrzanie masy błotnej oraz szczelne okrycie ciała lub zastosowanie kapsuły parowej) powoduje przyspieszenie metabolizmu, absorpcji składników odżywczych i eliminacji toksyn. Ciało przechodzi proces regeneracji i zaczyna pracować na pełnych obrotach.

Okłady ciała z błota i glinek Rapan beauty są doskonałe w kuracjach odchudzających, jednak utarta wagi jest tu efektem dodatkowym zwiększonego metabolizmu. Okłady mogą być zabiegiem samodzielnym, lub elementem doskonale uzupełniającym dowolny ceremoniał czy zestaw zabiegów na ciało.

Peloidy Rapan beauty są z wielkim powodzeniem stosowane w maseczkach na twarz, zabiegach antycellulitowych, peelingach i masażach. W zabiegach złuszczających, oczyszczających twarz lub ciało świetnie sprawdzają się obie glinki: żółta i niebieska (zawierają drobne cząsteczki krzemionki).

Regularne złuszczanie z zastosowaniem peloidów Rapan beauty (raz w tygodniu dla cery normalnej i suchej oraz 2 razy w tygodniu dla cery tłustej, porowatej) pomaga w redukcji martwych komórek, wizualnie poprawia tonację skóry, poprawia krążenie, redukuje obrzęki, poprawia napięcie mięśni twarzy, redukuje zaskórniki, zanieczyszczenia, bakterie, przywraca naturalne pH. Systematyczne zabiegi przywracają skórze młodość, redukują zmarszczki, pozostawiają skórę świeżą i rozjaśnioną.

Dermokosmetyki Rapan beauty są hipoalergiczne i bezpieczne w stosowaniu. Jednak ze względu na ich niezwykłą skuteczność oraz silne działanie sugerujemy, aby przed samodzielnym zastosowaniem zasięgnąć porady kosmetyczki posiadającej doświadczenie w używaniu tych produktów lub zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Rapan beauty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz