sobota, 24 października 2015

Przerywamy ciszę wyborczą! Wskazujemy najlepszych kandydatów!


Ile razy byłaś lub byłeś rozczarowany swoim wyborem? Jak długo chcesz powtarzać te same błędy? Czy naprawdę uważasz, że dobro Twoje i Twoich bliskich zasługuje na nierozważne, emocjonalne wybory? Wybieraj świadomie!

Nasi kandydaci nie tylko dotrzymują obietnic, ale często zaskakują działaniami dodatkowymi, których wyborcy się nie spodziewali. I zawsze są to działania pozytywne, korzystne! Czy znasz innych kandydatów, którzy tak postępują…?

Dla naszych kandydatów nie jest ważna rasa, płeć czy przekonania polityczne: wszystkich traktują tak samo i pomagają tym, którzy ich wybrali. Stawiają tylko jeden warunek: musisz nas wybrać! Tylko tyle! Prosto i uczciwie.

Program wyborczy?

Jest, oczywiście. Krótki, czytelny, zawierający wyłącznie realne obietnice i zobowiązania. Program poszczególnych kandydatów jest jednak nieco zróżnicowany, dedykowany różnym potrzebom i oczekiwaniom wyborców – ale to też jest fair: przecież nie wszyscy chcemy tego samego…

Nasi kandydaci uczestniczą w wyborach tu, w Polsce – choć sami nie są Polakami… Czy w takim razie możemy ich wybierać? Tak, jest to nie tylko możliwe – ale też zgodne z prawem i bardzo proste. Choć przyjechali z Dalekiego Wschodu, dokładnie z południowo-zachodniej Syberii - to ich pobyt i aktywność w Europie są jak najbardziej legalne. Mają takie same prawa jak ich konkurenci, a wyróżnia ich jedynie większa siła i skuteczność działania.

Poznaj najlepszych kandydatów…

…w Twoich WYBORACH: rodzina Rapan beauty. Cztery unikalne dermokosmetyki ze słonego Jeziora Ostrownoje, przewyższające swoją konkurencję bogactwem składników bezcennych dla naszego zdrowia i urody. Są całkowicie naturalne i niezwykle bogate w minerały - praktycznie wszystkie spotykane w ludzkim organizmie. Wyróżnia je wysoka zawartość antyoxydantów, karotenoidów, retinoidów, witamin, hormonów, przeciwciał, kwasów organicznych i innych biologicznie aktywnych składników. Są niezastąpione w zabiegach pielęgnujących skórę.

Rapan beauty – Twoi kandydaci w wyborze lepszego życia!

Wybieraj świadomie!  Stawiaj na najlepszych!

Komitet Wyborczy Rapan beauty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz